На першу сторінку

Фотографія з міністром оборони - це круто!

З 17 по 26 серпня в Криму, недалеко Симферополя, в урочищі Су Учхан відбулася українсько-польська таборова зустріч. Учасниками її стали пластуни і пластунки, харцери і харцерки України і Польщі, учні київського ліцею ім. Богуна. Табір відбувався в рамках в рамкам программ Президента України "Партнерство заради миру" і під патронатом Міністра оборони України. На урочисте відкриття табору прибули поважні гості: Міністр оборони генерал армії України Олександр Кузьмук, заступник голови ВРК Юрій Корнілов, начальник відділу у представництві Президента в АРК полковник у відставці Микола Скипа.
Зустріли гостей: Голова НСОУ Пласт Андрій Гарматій, комендант польських харцерів Владзіміж Войжовскі, найголовніший відповідальний за табір: генерал-майор, заступник командувача Кримського армійського корпусу сухопутних військових збройних сил України Віктор Шевченко. Завдяки піклуванню цього правдивого українця табір мав комфортні умови.
Під державні гімни Польщі та України піднялись національні прапори двох держав. Наші пластуни, харцери, ліцеїсти по-своєму чітко і голосно відповіли на привітання Міністра оборони.
Олександр Кузьмук в своєму привітанні пообіцяв подальшу співпрацю з молоддю і запросив пластунів до військових учбових закладів. Андрій Гарматій, вітаючи міністра, подарував йому золоту лілейку.
Звертаючись до присутніх з промовою зауважив важливість цього табору в українсько-польських стосунках, щоб підтримувати діалог, ламати застарілі стереотипи, що Пласту і молоді потрібна підтримка українського суспільства, так як це було зроблено в цьому році з сторони Української Армії.
Владзіміж Войтовські в своєму виступі сказав, що заздрить українській молоді, котра має такого доброго і турботливого Міністра оборони. Ці слова сподобалися ліцеїстам, пластунам і пластункам і вони зааплодували.
Гарно, відкарбовуючи кожен крок, ліцеїст віце-сержант Андрій Соловейко привітав Міністра оборони і перед трибуною гарно відмарширували всі учасники табору.
В таборі був священник Греко-Католицької громади в Севастополі о. Микола Бердник. Він подарував панові міністру книжку "Пізнай свій обряд". На свято Спаса освятив овочі і 19 серпня стало в таборі святом.
День Незалежності святкували в Севастополі. За цікаву екскурсійну програму гості подякували ВМС України. Це відвідини військових кораблів "Сагайдачний" та "Славутич" і смачний флотський обід, акваріум та оглядова екскурсія міста. Багато фотографій зробили гості на згадку про Севастополі, цікавих і веселих таборових, але фотографія з міністром оборони - це круто!

Богдана ПРОЦАК,
пластова сеньойора

Ще читати про подію

«Пласт»—складова великого сайту «Українське життя в Севастополі».
©2006 Автор Микола Владзімірський. Дизайн Валентин Іванов.